Sa oled siin

Pressikonverentsid ja stenogrammid

Koroonaviirus COVID-19 ulatusliku leviku ja selle tõkestamiseks astutud sammude kohta annavad iganädalasel pressikonverentsil infot nii Vabariigi Valitsus kui Terviseamet. Terviseameti pressikonverents toimuvad kolmapäeva ja Vabariigi Valitsuse pressikonverents neljapäeva südapäeval. Pressikonverentse saab jälgida valitsuse ja Terviseameti videokanalis.

Valitsuse korraline pressikonverents toimub pärast valitsuse istungit. Tavapäraselt tutvustavad ajakirjanikele valitsuse istungil tehtud otsuseid ning vastavad küsimustele peaminister ja kaks kuni kolm ministrit. Pressikonverentsid toimuvad ajutiselt ministeeriumide ühishoones Suur-Ameerika 1 Tallinnas. Pressikonverentsi juhib valitsuse kommunikatsioonibüroo töötaja. Valitsuse pressikonverentsidest tehakse valitsuse veebilehel jälgitavaid otseülekandeid. Pärast pressikonverentsi on saadaval pressikonverentsi salvestus ja stenogramm.

 

 

Vabariigi Valitsuse pressikonverents

Vabariigi Valitsuse pressikonverentsid toimuvad igal neljapäeval kell 12.00. Valitsuse liikmed annavad ülevaate valitsuse istungil tehtud otsustest ning vastavad ajakirjanike küsimustele. 

Vaata ülekandeid »

Pressikonverentsi stenogramm

Vabariigi Valitsuse pressikonverentsi stenogramm on üleskirjutus valitsuse liikme ütlustest pressikonverentsil, samuti sisaldab see ajakirjanike küsimusi. Stenogramm avaldatakse üldjuhul ööpäevase viitega.

Loe stenogramme »

Terviseameti pressikonverents

Terviseamet annab esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 13.00 infot koroonaviiruse leviku kohta ja sammudest selle ohjamiseks. Pressikonverentsil osalevad ametkonna esindajad kui teadlased.

Vaata ülekandeid »

 

Viimati uuendatud: 23. märts 2021