Sa oled siin

Täiendkoolitus

Kes tagab täienduskoolitusasutuses isikukaitsevahendid?

Õppeasutusel ei ole otsest kohustust tagada maske kõigile õppijatele ja personalile. Koostöös õppijatega leitakse sobivaimad lahendused.

Oluline on järgida universaalseid soovitusi, sh haigena õppes ei osale, tagada kätepesu võimalus, tuulutada ruume, puhastada pindasid ja hajutada õppegruppe.

Milliseid reegleid peab järgima täiskasvanuharidust ja täienduskoolitusi pakkudes?

Hetkel tohib korraldada ühe koolitaja ja ühe koolitatavaga koolitusi. Jätkuvalt on lubatud video vahendusel koolituste korraldamine.

Välistingimustes tohib täiendkoolitust läbi viia kuni 10-liikmelises rühmas. Kõikidesse rühmapiirangutesse on kaasa arvatud ka juhendaja ning kui rühmi on rohkem kui üks, ei tohi nad omavahel kokku puutuda.

Alates 17. maist tohib õues täiendkoolitusi läbi viia kuni 25-inimeselises rühmas (kaasa arvatud juhendaja). Maksimaalselt tohib tegevustest osa võtta kuni kümme gruppi, kes omavahel kokku ei puutu, ehk kokku 250 inimest.

Alates 31. maist on siseruumides taas lubatud 10-liikmelises grupis rühmaviisiline täienduskoolitus ja täiendõpe. Arvestada tuleb ruumi 25-protsendilise täitumuse nõudega, korraga tohib tegevustest osa võtta kuni 100 inimest, rühmad omavahel kokku puutuda ei tohi. Grupipiirang ei kehti sama klassi või õpperühma õppuritele.

 

Viimati uuendatud: 10. mai 2021